اطلاعات دوره
آموزش سرچ کنسول گوگل – تحلیل سایت و سئو با Search Console
مسیر آموزشی

آموزش سرچ کنسول گوگل – تحلیل سایت و سئو با Search Console

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سجاد قابل4.7
  • زمان:3 ساعت و 57 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

سرچ کنسول، یک باید برای تمام کسانی است که می‌خواهند در اینترنت، سایت داشته باشند و یا سایتی را مدیریت نمایند تا بتوانند خود را به صفحه اول گوگل برسانند. در واقع این فرادرس به ‌عنوان آموزش پایه و اساسی در مباحث دیجیتال مارکتینگ و سئو محسوب می‌شود و همین‌طور برای مدیران مجموعه‌ها، سایت‌ها و همچنین وب‌مستر‌ها یک امر ضروری است تا به این ابزار و گزارش‌های آن تسلط داشته باشند. در این آموزش، شما اصول اولیه تحلیل و بررسی یک سایت در کنار رفع مشکلات و خطاهای سئویی سایت را نیز کسب می‌کنید.
دوره آموزش سرچ کنسول گوگل – تحلیل سایت و سئو با Search Console دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 57 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سجاد قابل مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 499,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سرچ کنسول گوگل – تحلیل سایت و سئو با Search Console را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سئو سراسر اینترنت را در صفحه سئو در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی رضا

با سلام. دوره مفید و خیلی عالی بود. کامل شما با مبحث سرچ کنسول و اکثر امکانات آن آشنا میشوید. در این آموزش کامل با سایت واقعی توضیح داده شده بود که بسیار مفید بود. تنها نکته ای که میتونم اضافه کنم این بود که شما در این آموزش با سرچ کنسول به طور کامل آشنا میشوید. ولی اینکه چطور با استفاده از سرچ کنسول سایت خود را بهینه کنید را آموزش نمیبینید. شاید خطاهای سایت یا ایندکس نشدن صفحات را ببینید یا کلماتی که کاربر را به سمت سایت شما هدایت کرده را ببینید. در قسمت آخر آقای مهندس توضیح مختصری از کاربرد این ابزار در سئو حرفه ای را دادن. ولی اگه از دید یه سئو کار آموزش داده شده بود شاید مفیدتر بود. در کل من رضایت داشتم از آموزششون و واقعا دوره مفیدی بود. با سپاس

رویا

سلام دوره خوب و کاربردی ای بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی