اطلاعات دوره
آموزش گوگل سرچ کنسول برای تحلیل سایت و سئو
مسیر آموزشی

آموزش گوگل سرچ کنسول برای تحلیل سایت و سئو

499,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1
وضعیت قیمت: 499,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.7
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سجاد قابل4.7
  • زمان:3 ساعت و 57 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

سرچ کنسول، یک باید برای تمام کسانی است که می‌خواهند در اینترنت، سایت داشته باشند و یا سایتی را مدیریت نمایند تا بتوانند خود را به صفحه اول گوگل برسانند. در واقع این فرادرس به ‌عنوان آموزش پایه و اساسی در مباحث دیجیتال مارکتینگ و سئو محسوب می‌شود و همین‌طور برای مدیران مجموعه‌ها، سایت‌ها و همچنین وب‌مستر‌ها یک امر ضروری است تا به این ابزار و گزارش‌های آن تسلط داشته باشند. در این آموزش، شما اصول اولیه تحلیل و بررسی یک سایت در کنار رفع مشکلات و خطاهای سئویی سایت را نیز کسب می‌کنید.
شما می‌توانید همه دوره‌های سئو سراسر اینترنت را در صفحه سئو در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی رضا

با سلام. دوره مفید و خیلی عالی بود. کامل شما با مبحث سرچ کنسول و اکثر امکانات آن آشنا میشوید. در این آموزش کامل با سایت واقعی توضیح داده شده بود که بسیار مفید بود. تنها نکته ای که میتونم اضافه کنم این بود که شما در این آموزش با سرچ کنسول به طور کامل آشنا میشوید. ولی اینکه چطور با استفاده از سرچ کنسول سایت خود را بهینه کنید را آموزش نمیبینید. شاید خطاهای سایت یا ایندکس نشدن صفحات را ببینید یا کلماتی که کاربر را به سمت سایت شما هدایت کرده را ببینید. در قسمت آخر آقای مهندس توضیح مختصری از کاربرد این ابزار در سئو حرفه ای را دادن. ولی اگه از دید یه سئو کار آموزش داده شده بود شاید مفیدتر بود. در کل من رضایت داشتم از آموزششون و واقعا دوره مفیدی بود. با سپاس

رویا

سلام دوره خوب و کاربردی ای بود.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی