اطلاعات دوره
دوره آموزش OAuth و Laravel Passport
مسیر آموزشی

دوره آموزش OAuth و Laravel Passport

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.4/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این دوره ما به معرفی پروتکل OAuth 2.0 خواهیم پرداخت و با جزییات و مفاهیم این استاندارد آشنا خواهیم شد. با استفاده از این استاندارد میتوانیم پروتکل های ارتباطی استانداردی را برای احراز هویت بین دو برنامه، در نظر گرفته و پیاده سازی کنیم.   برای آموزش عملی این پروتکل، از یکی از پکیج های تخصصی Laravel برای این موضوع با عنوان Passport استفاده خواهیم کرد. این پکیج مربوط به مبحث احراز هویت برای API ها می باشد و در حقیقت پیاده سازی سرور OAuth 2.0 را برای برنامه های لاراولی، به راحتی فراهم کرده است.
دوره دوره آموزش OAuth و Laravel Passport دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد که در سکان آکادمی توسط تیم تولید محتوای سکان آکادمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره آموزش OAuth و Laravel Passport را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی