اطلاعات دوره
آموزش ساخت بازی با بیلد باکس (Build Box)
مسیر آموزشی

آموزش ساخت بازی با بیلد باکس (Build Box)

103,050 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: 103,050 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش ساخت بازی با بیلد باکس (Build Box) نرم‌افزار بیلد باکس (Build Box)، نرم‌افزاری جدید و پیشرفته است که شما بدون نیاز به هیچ‌گونه دانش کدنویسی می‌توانید بازی‌های موردنظر خود را طراحی و راه‌اندازی کنید! بله درست خواندید بدون هیچ کدنویسی می‌توانید بازی بسازید. بازی‌سازی با Build Box به شما اجازه می‌دهد که به‌راحتی و ساده‌ترین شکل ممکن بتوانید بازی‌های متنوع کامپیوتری ایجاد کنید. شما اگر فردی مبتدی هستید با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید اولین بازی کامپیوتری دلخواه خود را طراحی کنید. دوره آموزش بازی‌سازی با Build Box چیست؟ اصلی‌ترین مشکل آموزش ساخت بازی تمرکز روی نرم‌افزارهای بازی‎‌سازی است. به عبارت بهتر تمرکز طراحان به‌جای آنکه روی کیفیت ساخت بازی قرار بگیرد به سمت نرم‌افزاری که بازی به‌واسطه آن طراحی می‌­شود، می­‌رود. به این دلیل است که در بسیاری از موارد کیفیت محصول نهایی کاسته می­‌شود.ساخت بازی و تعریف پروژه نیازمند صرف هزینه بسیار بالا و تجربه زیاد است. اما در بسیاری از موارد می­‌توان با آموزش درست و انتقال تجربه جلوی این اتلاف هزینه را گرفت. باتوجه‌به موارد ذکر شده در این دوره آموزشی هم نحوه مدیریت پروژه و هم نحوه کار با نرم‌افزار را آموزش خواهیم داد. هدف از آموزش دوره بازی‌سازی با Build Box چیست؟ هدف اصلی این دوره آموزشی جلوگیری از صرف هزینه‌­های بسیار زیاد در پروژه­‌های بازی‌سازی است. آنچه در این دوره مدنظر قرار دارد علاوه بر انتقال آموزش کار با نرم‌افزار بازی‌سازی پرداختن به مسئله مدیریت پروژه و مباحث مدیریتی لازم برای ساخت بازی است. این دوره مناسب چه کسانی است؟ این دوره آموزشی به‌گونه‌ای تهیه شده‌است که مطالب به زبان ساده و روان بیان شوند. به طوری که هیچ پیش‌نیاز خاصی برای یادگیری این دوره وجود نداشته باشد. به‌این‌ترتیب دوره آموزش بازی‌سازی با Build Box مناسب همه کسانی است که علاوه بر اطلاعات اولیه از مباحث کامپیوتری به بازی علاقه دارند و دوست دارند که به‌سادگی و به‌سرعت بر این مباحث مسلط شوند. در پایان این دوره آموزشی چه اندوخته ای کسب خواهید کرد؟ آنچه در پایان این دوره آموزشی به دست می­‌آورید را می‌­توان در دو بخش خلاصه کرد:1. مدیریت پروژه ساخت بازی‌های دو بعدی 2. کار با نرم‌افزار بیلدباکس تا حد ساخت بازی­‌هایی مانند موتور سواری
دوره آموزش ساخت بازی با بیلد باکس (Build Box) دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط ایوب کمره‌ئی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 103,050 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت بازی با بیلد باکس (Build Box) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

آرمین

دوره روان و خوب و همه چی به ترتیب .امیدوارم استاد کمرئی برای یونیتی هم دوره بگذارند.با،تشکر از،زحمات استاد خوب

سجاد

دوره خیلی کلی بود و در بیشتر مواقع کار های مهم به دوره بعدی که هنوز ساخته نشده واگذار می شد و این گونه بیشتر موارد از قلم می افتاد. در ضمن بازی زیبا و تمیزی را نمی توان با آن ساخت و خیلی ابتدایی است

راضیه

دوره خوبی است مخصوصا اگر اولین تجربه های بازی سازی دارید. من با جاوا بازی نوشته بودم ولی به نظرم دوره خوبی بود. اشکالات هم در کمترین زمان ممکن پاسخ داده میشه. تنها مشکلی که هست این بود که فیلم ها را دانلود و مشاهده کردم اما پیشرفت کار تغییر نکرده است. و این طور که مشخص هست در سایت مکتب خانه حتما باید آنلاین فیلم ها را ببینیم تا درصد پیشرفت تغییر کند این خیلی بده. کاش این مشکل حل بشه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی