اطلاعات دوره
آموزش گرامر‌های چالش‌برانگیز
مسیر آموزشی

آموزش گرامر‌های چالش‌برانگیز

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

زبان انگلیسی به دلیل قوانین متعدد و استثناهایی که در دستور زبان (Grammar) دارد زبانی چالش‌برانگیز و دشوار برای یادگیری و تسلط به نظر می‌رسد. این قوانین حتی برخی از افرادی که انگلیسی زبان مادری آن‌هاست را گیج می‌کند و این قوانین گیج‌کننده بعضاً باعث دلسردی زبان‌آموزان نیز می‌شود. در این دوره نکات مهم گرامر زبان انگلیسی بیان می‌شوند و به شما کمک می‌‌شود که این قوانین پیچیده را بهتر بفهمید.   در این دوره شما در طول 4 فصل آموزشی با مهم‌ترین نکات گرامری زبان انگلیسی آشنا می‌شوید و مسائلی مطرح می‌شوند که در حل تست‌ها در آزمون‌های مختلف به شما کمک می‌کند. در ادامه توضیح کوتاهی از همه‌ی مطالبی که در این چهار فصل خواهید آموخت آورده‌ایم:   فصل اول: اسم‌ها (Nouns)، حروف تعریف اسم (Articles) و صفات شمارشی (Quantifiers)   در این فصل شما درباره‌ی مهم‌ترین نکات گرامری زبان انگلیسی مربوط به اسم‌ها، حروف تعریف اسم و صفت‌های شمارشی یاد خواهید گرفت. نکاتی مثل این که چه زمانی "a" و یا "The" در ابتدای برخی از اسم‌ها می‌آیند و چه زمانی نمی‌آیند. همچنین با صفت‌های شمارشی که کمیت اسم‌ها را مشخص می‌کنند آشنا شده و محل و شیوه‌ی استفاده از آن‌ها را می‌بینید.   فصل دوم: Gerund، مصدرها (Infinitives) و اصطلاحات مربوط به اجازه گرفتن و درخواست کردن   با این که مباحث این فصل به نظر سخت‌تر از قبلی می‌آید نکات گرامری زبان انگلیسی‌ای که در این فصل ارائه می‌شود سبک‌تر است. در ابتدا شیوه‌ی درست استفاده از Gerund (فعل‌های استمراری که با ing- می‌آیند) و مصدرها آشنا خواهید شد. سپس شیوه‌ی درست اجازه گرفتن و درخواست کردن در اصطلاحات انگلیسی مطرح خواهد شد، چیزی که بسیاری از زبان‌آموزان در آن مشکل دارند.   فصل سوم: شکل کلمات گیج‌کننده (Confusing Word Forms)   در ادامه‌ی یادگیری نکات چالش‌برانگیز گرامر انگلیسی شما با برخی از ترکیبات واژه‌ای آشنا خواهید شد که معانی و شکل گیج‌کننده‌ای دارند. این نوع ترکیبات فرد را در صورت استفاده‌ی غلط دچار مشکل می‌کند و معانی‌ای را ارائه می‌دهد که جمله را بی‌معنی می‌کند.   فصل چهارم: افعال عبارتی (Phrasal Verbs) و همایندها (Collocations)   در این فصل پایانی دو مورد از نکات مهم گرامر زبان انگلیسی توضیح داده می‌شوند. این دو، افعال عبارتی و همایندها هستند که اغلب باعث سردرگمی زبان‌آموزان شده و برای آن‌ها مشکل ایجاد می‌کنند.   همایندها ترکیب‌هایی هستند که برای افراد انگلیسی‌زبان معنای خاصی می‌دهند ولی اگر کلماتی هم‌معنی وارد این ترکیب‌ها کنیم معنای خود را از دست می‌دهند. افعال عبارتی فعل‌هایی هستند که با یک قید و یا حرف اضافه ترکیب شده و معنی جدیدی به خود می‌گیرند.   در این فصل در کنار بررسی این دو مبحث پایانی، مروری کوتاه از تمامی مباحث آموزشی دوره وجود دارد که این دوره‌ی آموزشی گرامرهای چالش‌برانگیز انگلیسی را به پایان می‌رساند.
دوره آموزش گرامر‌های چالش‌برانگیز دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط جمعی از اساتید UCI مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش گرامر‌های چالش‌برانگیز را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

لطفا لینک دانلود یکجا رو هم واسه فیلمهاتون قرار بدید.

کاربر مکتب‌خونه

خیلی خوبه شرکت کنید من فوتوشاپ رو شرکت کردم و یادگرفتم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی