اطلاعات دوره
 آموزش ساخت بازی با pyGame
مسیر آموزشی

آموزش ساخت بازی با pyGame

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:حسن امیری0
  • زمان:5 ساعت و 50 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ساخت بازی با pyGame  زبان پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی می باشد که کتابخانه های متعددی دارد.کتابخانهpygameیکی از کتابخانه های محبوب پایتون می باشد.این کتابخانه ی قدرتمند ابزار  های مختلفی را در جهت پیاده سازی بازی برای علاقمندان در این زمینه ارائه داده است.ما طی این دوره توسط این کتابخانه بازی های مختلفی را طراحی خواهیم کرد.امید است پس از پایان این دوره همه ی شما دوستان بتوانید کار با این کتابخانه را به طور کامل فراگیرید و بتوانید ایده های خود را در این زمینه پیاده سازی کنید.      پیش نیاز : پیش نیاز این دوره یک آشنایی مختصر با زبان پایتون می باشد.
دوره آموزش ساخت بازی با pyGame دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حسن امیری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت بازی با pyGame را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازی سازی سراسر اینترنت را در صفحه بازی سازی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

arezozandi81341

سلام ممنون از آموزش تون ،فقط یه مشکلی داره قسمت اول ویدیو رو که اجرا می کنیم از pygame.init خطا میده و پنجره ای هم باز نمیکنه لطفا رسیدگی کنید که باید چیکار کنم (طبق ویدیو جلو رفتم)

سینا میثمی

عالی

sina157

print("ممنونم بابت آموزش")

amirrezaesmaeili619

ممنون از اموزشی که در اختیار ما گذاشتید

Ali-Moteallehi-Ardakani

بسیار عالی بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی