اطلاعات دوره
آموزش مدیریت کسب و کارهای الکترونیکی
مسیر آموزشی

آموزش مدیریت کسب و کارهای الکترونیکی

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.5/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:10 نظر4.2
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سمیه حضوری4.4
  • زمان:4 ساعت و 16 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این آموزش به بررسی ماهیت و خصوصیات کسب و کار الکترونیک، به کارگیری فناوری جدید برای برقرای ارتباط بین تولید‌کنندگان، فروشندگان، عرضه‌کنندگان، خریدار، مصرف‌کننده و ایجاد مزیت رقابت الکترونیک از طریق کسب ‌و ‌کار الکترونیک می‌پردازیم و نحوه برخورد با چالش‌های این صنعت را می‌آموزیم و به بینشی می‌رسیم که درک بهتری از جنبه‌های تئوری و عملی موضوعات کلیدی کسب‌ و ‌کارهای الکترونیک داشته تا متخصصان بازاریابی و فعالان این صنعت، قادر به شناسایی رویکردهای صحیح کسب ‌و کار برای پشتیبانی از حرفه خود باشند.
دوره آموزش مدیریت کسب و کارهای الکترونیکی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 16 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سمیه حضوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدیریت کسب و کارهای الکترونیکی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

اسماعیل

به درد من نخورد ولی قطعا به درد کسه دیگه میخوره در راستای چیز هایی که میخواستم نبود. ولی مطالب خوبی داشت.

محمد

آنچه که نیاز و باید و نباید بود مدرس توضیح دادند و کامل بود.

احمد

در مجموع خیلی نکات خوبی رو تو آموزش گفته بودند. من ازش بهره بردم.

حامد

خوب بود، در کل یه اطلاعاتی هست که بشه باهاش کار راه اندازی کنی و اطلاعات مفیدی داره.

حامد

مدرس واقعا عالی بود به همه سوالات توی ذهنه دانشجو هم توضیح داده بود . این قدر این آموزش خوبه که مخاطب رو به راحتی میتونه جذب کنه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی