اطلاعات دوره
آموزش الگوریتم جستجوی کلاغ در متلببا حسن سعادتمند
مسیر آموزشی

آموزش الگوریتم جستجوی کلاغ در متلببا حسن سعادتمند

149,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 149,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:3 نظر4.8
  • آموزشگاه:پی استور4.6
  • مدرس:حسن سعادتمند4.7
  • زمان:1 ساعت و 18 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در آموزش الگوریتم جستجوی کلاغ در متلب به توضیح و تشریح مقاله‌ی A novel metaheuristic method for solving constrained engineering optimization problems: Crow search algorithm از ژورنال معتبر Computers and Structures انتشارات الزویر، سال 2016 پرداخته می شود. در این مقاله یک بهینه ساز فراابتکاری جدید، به نام الگوریتم جستجوی کلاغ CSA، مبتنی بر رفتار هوشمند کلاغ ها ارائه شده است. الگوریتم CSA یک روش مبتنی بر جمعیت است که بر اساس این ایده کار می کند که کلاغ ها غذای اضافی خود را در مکان های مخفی ذخیره می کنند و در صورت نیاز به غذا آن را بازیابی می کنند.
دوره آموزش الگوریتم جستجوی کلاغ در متلببا حسن سعادتمند دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در پی استور توسط حسن سعادتمند مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 149,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش الگوریتم جستجوی کلاغ در متلببا حسن سعادتمند را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مشخص نشده سراسر اینترنت را در صفحه مشخص نشده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

هاله روحی

خیلی خوب بود. دستتون درد نکنه

سارا ابراهیمی

سلام و عرض خسته نباشید می خواستم از آقای سعادتمند بابت این آموزش تشکر کنم. خیلی خوب و کاربردی الگوریتم کلاغ رو توضیح دادن و اون رو پیاده سازی کردن.

مدیریت و پشتیبانی

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی