اطلاعات دوره
آموزش ساخت بازی حافظه تصویری با پایتون
مسیر آموزشی

آموزش ساخت بازی حافظه تصویری با پایتون

30,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.5
وضعیت قیمت: 30,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:محمود خاوریان4.3
  • زمان:3 ساعت و 10 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ساخت بازی حافظه تصویری با پایتون در بازی حافظه تصویری، چند آیکن توسط کادرهای سفیدرنگ پوشیده میشن، به این صورت که از هر آیکن دو عدد در نظر گرفته شده. بازیکن میتونه روی کادرهای سفید رنگ کلیک کنه تا ببینه چه آیکنی در زیر اونها قرار گرفته. اگه دو آیکنی که به طور پشت سر هم روی اونها کلیک شده، شبیه هم باشن، بازیکن موفق شده یک زوج از آیکن های مشابه رو پیدا کنه و با این کار، کادرهای سفید روی اونها حذف میشه. وقتی که تمام کادرهای سفید رنگ روی بُرد حذف بشن، یعنی تمام جفت آیکن ها پیدا بشن، بازیکن برنده بازی میشه. برای راهنمایی بازیکن، در ابتدای بازی کادرهای سفید رنگ یک بار به طور سریع حذف میشن و مجدداً نشون داده میشن.   این دوره شامل سه درسه. در درس اول، نرم افزار مورد استفاده و نحوه نصب و اعمال کردن تنظیمات مربوطه آموزش داده میشه. در درس دوم، پای گیم رو معرفی می کنم و توابع و دستورات اولیه لازم برای ایجاد پنجره خروجی رو توضیح میدم. مباحث دیگه ای که در این درس مطرح می کنم و توضیح میدم شامل ایجاد یک پنجره ساده خروجی، مختصات پیکسل ها، توابع و متدها، نحوه تعریف کردن رنگ ها و توابع اولیه ترسیم مثل خط، دایره، مستطیل و چند ضلعیه. در درس سوم هم نحوه ساخت بازی رو به طور قدم به قدم آموزش میدم.در این دوره برای ساخت این بازی، از پای گیم استفاده می کنیم که یک کتابخونه شامل چند ماژول پایتونه و یکی از کاربردهاش ایجاد بازیه. پای گیم از کتابخونه های گرافیکی و صوتی تشکیل شده که برای استفاده شدن با زبان برنامه نویسی پایتون طراحی شدن.برای حضور در این دوره لازمه که به طور مقدماتی با زبان برنامه نویسی پایتون و مفاهیم برنامه نویسی شامل متغیرها، ساختارهای تصمیم گیری، حلقه های تکرار و مواردی مثل این آشنایی داشته باشید.امیدوارم این دوره بتونه شما را هرچه بیشتر با زبان برنامه نویسی پایتون و کتابخونه پای گیم آشنا کنه و بهتون ایده و انگیزه بده برای ساخت بازی های جذاب و متنوع.
دوره آموزش ساخت بازی حافظه تصویری با پایتون دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 10 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمود خاوریان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 30,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت بازی حافظه تصویری با پایتون را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازی سازی سراسر اینترنت را در صفحه بازی سازی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی