اطلاعات دوره
آموزش ساخت کاور اینستاگرام در فتوشاپ
مسیر آموزشی

آموزش ساخت کاور اینستاگرام در فتوشاپ

17,700 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 17,700 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:مصطفی هوشیاری0
  • زمان:2 ساعت و 44 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ساخت کاور اینستاگرام در فتوشاپتوضیحات :ما دوره ای در نظر گرفته ایم برای کسانی که علاقه زیادی به طراحی کاور اینستاگرام دارند و یا در حال تولید محتوا هستن و میخواهند برای محتواهای خود کاور طراحی کنند و محتوای خود را جذابتر کنند این دوره را طراحی کردیم.من در دو جلسه اول یک آشنایی ریزی رو از فتوشاپ برای کسانی که آشنایی ندارند میپردازیم و نکات مورد نیاز این دوره رو به شما دوستان گرامی میگم و بعد از اون ابزار هایی که شاید نیازمان شود رو به شما معرفی میکنیم و طرز استفاده و نصبشون رو بهتون میگیم و بعد از اون شرع به طراحی میکنیم. در این دوره از آموزشها شما از صفر خواهید اموخت که چطور باید کاور جذابی طراحی کنید در فتوشاپ و به طور کامل یاد خواهید گرفت که ساخت و ساز اینگونه کاور ها به چه گونه ای است.من در این دوره بطور کامل از طراحی گرافیک تا ساخت به شما آموزش خواهم داد.تمام کار ما در این دوره در خود نرم افزار فتوشاپ انجام می شود و از نرم افزار دیگری استفاده نخواهیم کرد.
دوره آموزش ساخت کاور اینستاگرام در فتوشاپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط مصطفی هوشیاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 17,700 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت کاور اینستاگرام در فتوشاپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

amirhasan.pishbin

سلام 4 قسمتشو دیدم بسیار عالی بود صدا پر انرژی و با انگیزه از خیلی از آموزش های دیگه بهتره لطفا بقیه قسمتاشم آپلود کنید زودتر

مصطفی هوشیاری (مدرس)

سلام دوست من. ممنون از نظر مثبتتون.

کوشا جان قربانی پودهء

از چه نسخه از فوتوشاپی در این دوره استفاده میشه ؟؟؟

مصطفی هوشیاری (مدرس)

سلام دوست من. نسخه فتوشاپی که در این دوره کار شده ورژن 2020 هستش اما کار ما به نسخه بستگی نداره و حتی شما میتونید از ورژن های پایین تر هم استفاده کنید در طول این دوره.. ما با ساده ترین ابزار های کاربردی فتوشاپ اومدیم این دوره رو اماده کردیم .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی