اطلاعات دوره
آموزش آشنایی با مدیریت کسب و کارهای کوچک
مسیر آموزشی

آموزش آشنایی با مدیریت کسب و کارهای کوچک

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:11 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سمیه حضوری4.4
  • زمان:3 ساعت و 46 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

شروع کسب و کارهای کوچک به افراد اجازه می دهد که این تقاضاها را در زندگی خود به نحوی که حتی شرکت های بزرگ قادر به انجام آن نیستند، برآورده کنند. بنابراین در این فرادرس به بررسی ابزارهای بسیار عملیاتی که به کارآفرین بالقوه کمک می کند تا شخصا تحلیلی از محیط به دست آورده و توانایی خود را برای رقابت در آن محیط توسعه دهد و نیز بتواند از مزایای ایده ها و رقابت در حوزه بازار بهره برداری مناسبی داشته باشد، پرداخته می شود. در این آموزش سعی شده تا آخرین تحقیقات و تجربیات در زمینه کسب و کار کوچک با پیروی از یک الگوی منطقی و به صورت گام به گام به زبانی ساده بیان شود تا راهنمای افرادی باشد که می خواهند طرح کسب و کار کوچک را تهیه نمایند و یک کسب و کار کوچک را شروع کنند.
دوره آموزش آشنایی با مدیریت کسب و کارهای کوچک دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 46 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سمیه حضوری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش آشنایی با مدیریت کسب و کارهای کوچک را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

سینا

اگر کسی بخواد یه شغل کوچیک راه بندازه این آموزش رو حتما باید ببینه نکات خوبی داشت هم جنبه خوب و هم سختیای راه رو گفتند.

سینا

در حد اولیه و پایه خیلی خوب و مناسب بود.

وحید رضا

خیلی انتقال مطالب خوب بود قشنگ میتونست به شنونده درس را بفهماند و مطالب را منتقل کند.

فاطمه

من در سه زمینه از این آموزش استفاده کردم، یک ارتقا زندگی دو لایف استایل و سه پرومت کردن شغلم به منظور درآمد. تشکر از سایت ارزنده شما.

وحید

مسائل رو عالی ارائه دادند مثال ها عالی بود .بیان استاد عالی بود این آموزش هیچی کم نداشت.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی