اطلاعات دوره
دوره طلایی سیستم عامل ویندوز
مسیر آموزشی

دوره طلایی سیستم عامل ویندوز

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:حسین جابری0
  • زمان:31 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره طلایی سیستم عامل ویندوزویندوز یک سیستم عامل طراحی شده توسط مایکروسافت است. سیستم عامل چیزی است که به شما امکان استفاده از رایانه را می دهد. ویندوز روی اکثر رایانه‌های شخصی از پیش بارگذاری شده است که به محبوب‌ترین سیستم عامل در جهان تبدیل می‌شود. ویندوز این امکان را به شما می دهد تا انواع کارهای روزمره را در رایانه خود انجام دهید. به عنوان مثال، می‌توانید از ویندوز برای مرور اینترنت، چک کردن ایمیل، ویرایش عکس‌های دیجیتال، گوش دادن به موسیقی، انجام بازی‌ها و کارهای دیگر استفاده کنید.ویندوز همچنین در بسیاری از دفاتر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به شما امکان دسترسی به ابزارهای بهره وری مانند تقویم، واژه پرداز و صفحات گسترده را می دهد.در این دوره ما قصد داریم شما را با این سیستم عامل از  « سطح مبتدی تاسطح متوسطه »  آشناکنیم، پس اگر تمایل به یادگیری سیستم عامل ویندوز دارید این دوره را باهمراه باشید.برای توضیحات بیشتر ویدیو معرفی دوره را مشاهده بفرمایید.
دوره دوره طلایی سیستم عامل ویندوز دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 31 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حسین جابری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره طلایی سیستم عامل ویندوز را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی