اطلاعات دوره
آموزش سیستم های عامل – جامع و کاربردی
مسیر آموزشی

آموزش سیستم های عامل – جامع و کاربردی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.7/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

سیستم‌ عامل یا سامانه عامل (Operating System) بدون شک مهمترین نرم افزار در کامپیوتر است. سیستم عامل اولین نرم افزاری است که پس از روشن کردن کامپیوتر مشاهده می شود، و همچنین آخرین نرم افزاری خواهد بود که قبل از خاموش کردن کامپیوتر مشاهده می شود. سیستم عامل نرم افزاری است که مدیریت برنامه ها را به عهده گرفته و با کنترل، مدیریت و سازماندهی منابع سخت افزاری امکان استفاده بهینه و هدفمند آن ها را فراهم کرده و بستری را برای اجرای نرم افزارهای کاربردی فراهم می کند.  
دوره آموزش سیستم های عامل – جامع و کاربردی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 10 ساعت و 56 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر فرشید شیرافکن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش سیستم های عامل – جامع و کاربردی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

مروان

از نحوه تدریس راضی بودم تشکر.

سهیل

برای کسی که میخواد با کامپیوتر آشنایی پیدا کنه خیلی خوبه.

مسعود

خیلی کامل توضیح میدادن، واقعا همه ی آموزش های فرادرس باید همینطور باشه.

غزل

خیلی خیلی راضی بودم تسلط استاد واقعا بالا بود 0 تا 100 مسائل را مفهومشو کامل رسوندن این که شما پشت سیستم باشی و آموزش آنلاین باشه و متوجه بشی ،خیلی آموزش قویی میتونه باشه.

کیانا

فصل اول فقط رو خونی از مطالب نوشته شده بود امیدارم فصل های دیگه متفاوت باشه

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی