اطلاعات دوره
وبینار قالب بندی پایان نامه در نرم افزار word
مسیر آموزشی

وبینار قالب بندی پایان نامه در نرم افزار word

59,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2/5
وضعیت قیمت: 59,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:ایسمینار0
  • مدرس:الناز پیله ور0
  • زمان:2 ساعت و 30 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

اگر می خواهید نگارش پایان نامه ی خود را آغاز کنید اما با اصول کلی قالب بندی فضای word آشنایی ندارید و جهت تعیین پیش فرض های آن با مشکل روبه رو هستید،  می توانید با شرکت در این دوره ی آموزشی اصولی را یاد بگیرید که با به کاربردن آن ها فقط با زدن یک click کل پایان نامه ی خود را به صورت اتوماتیک آپدیت نمایید و نیازی به تغییرات موردی زمانبر مثل تغییر تک تک شماره  ی شکل ها، جداول، فرمول ها یا عناوین مطالب و .....  نباشد.  
دوره وبینار قالب بندی پایان نامه در نرم افزار word دوره‌ای با امتیاز نهایی 2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 30 دقیقه می‌باشد که در ایسمینار توسط الناز پیله ور مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 59,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره وبینار قالب بندی پایان نامه در نرم افزار word را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی