اطلاعات دوره
دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون(حضوری)
مسیر آموزشی

دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون(حضوری)

1,800,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo0.7/5
وضعیت قیمت: 1,800,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش زبان برنامه نویسی پایتون آموزش زبان برنامه نویسی پایتون آموزشگاه فنی و مهندسی دکتر برد، تمایز چشمگیری باسایر آموزشگاه ها دارد. استراتژی ما در این دوره به گونه ای است که هنرجویان که با هر رده سنی و بدون در نظر گرفتن جنسیت و تجربه، بتوانند یادگیری و مشارکت فعال داشته باشند. علاوه بر […]
دوره دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون(حضوری) دوره‌ای با امتیاز نهایی 0.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 15 ساعت می‌باشد که در دکتربرد توسط اساتید دکتربرد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 1,800,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون(حضوری) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سایر زبان‌های برنامه نویسی سراسر اینترنت را در صفحه سایر زبان‌های برنامه نویسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی