اطلاعات دوره
فیلم آموزش الگوریتم وال بهبود یافته LXWOA در متلببا امین جلیل زاده رزین
مسیر آموزشی

فیلم آموزش الگوریتم وال بهبود یافته LXWOA در متلببا امین جلیل زاده رزین

69,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 69,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در این پست فیلم آموزشی وال بهبود یافته در متلب ارائه شده است. در این فیلم آموزشی به توضیح کد متلب فیلم آموزشی الگوریتم وال بهبود یافته LXWOA در متلب پرداخته می شود. این الگوریتم توسط Amarjeet Singh در سال 2019 در مقاله Laplacian whale optimization algorithm در ژورنال International Journal of System Assurance Engineering and Management پایگاه علمی Springer ارائه شده است. در ادامه به معرفی نحوه کار کرد این الگوریتم بهینه سازی پرداخته می شود.
دوره فیلم آموزش الگوریتم وال بهبود یافته LXWOA در متلببا امین جلیل زاده رزین دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 29 دقیقه می‌باشد که در پی استور توسط امین جلیل زاده رزین مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 69,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره فیلم آموزش الگوریتم وال بهبود یافته LXWOA در متلببا امین جلیل زاده رزین را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سینما و تئاتر سراسر اینترنت را در صفحه سینما و تئاتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

amirsajjadrahmani

آقای امین جلیل زاده از باسوادترین اساتیدی هستند که فیلماشونو مشاهده کردم. حداقل برخلاف خیلی از دوره‌های دیگه‌ای که مشاهده کرده بودم فهمیدم که ایشون به موضوع مطالبی که تدریس میکنن، سوار هستند و خوب مفهومو میرسونن… من خیلی از تدریسشون راضی بودم.

اسماعیل یزدانی

سلام. آیا روش LX رو میشه بر روی الگوریتم میمون عنکبوتی اجرا کرد؟

داوود

سلام وقت بخیر امکانش هست کد این پروژه رو در سی شارپ پیاده سازی کنین برام؟

مدیریت و پشتیبانی

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی